Vrijdagmiddag 6 maart: VROUWENINSPIRATIECIRKEL met ZIELS- & FAMILIEOPSTELLINGEN

“De moderne vrouw – waar ter wereld ze zich ook bevindt en ondanks alle dingen die ze in de loop der eeuwen heeft geleerd, ondanks alle vernieuwingen – herinnert zich nog steeds niet dat ze in wezen een godin is.” (uit Sjakkai – Lynn Andrews)

Na het meemaken van een van onze vrouwenretreats of na de workshop Ziels- en Familieopstellingen’ I know who I am‘ is deze inspiratiecirkel een prachtige mogelijkheid om via ziels- en familieopstellingen verder te gaan op het avontuur van zelfontdekking.

Op dit traject van vrijdagmiddagen – 1 x per 6 weken – verdiep je met een kleine groep gelijkgestemde vrouwen de visie op jezelf en jouw leven. Wie ben je?  Zijn er collectieve (onbewust) overgenomen overtuigingen die losgelaten kunnen worden? Wat mag versterkt of meer zichtbaar worden?

Het doel: In je kracht staan.  Groei in zelfwaarde, zelfcompassie, flow, verbinding en vooral in levensvreugde! 

Voor meer informatie zie de agenda

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *